Matrace

Úvod Matrace

www.didatex.sk Vám ponúka matrace vo všetkých typických rozmeroch. Matrac je to najdôležitejšie čo pre pokojný, zdravý spánok potrebujete a jeho kvalita je to čo súvisí hlavne s Vaším zdravým a fyzickým výkonom počas dňa. Práve u nás nájdete všetko pre pohodlný spánok a pokojnú domácnosť.

Zobrazené produkty 1 - 12 z celkových 12
Tip Doprava zadarmoBAMBINO matrac

BAMBINO matrac

Vysoko kvalitný matrac určený do detských postieľok.  Má snímateľný, nepremokavý, priedušný poťah (prateľný na 90°C) s pekným detským, plastickým vzorom.

Na objednávku
od 79,- €
Akcia Doprava zadarmoDIDATEX DeLuxe matrac

DIDATEX DeLuxe matrac

Ortopedický matrac vhodný pre všetky vekové skupiny.

Plne sa dokáže prispôsobovať Vášmu telu a počas spánku udržuje chrbticu v prirodzenej polohe, čím zabezpečí zdravý a kvalitný odpočinok.

Skladom
99,99 € 149,- €
Tip Doprava zadarmoESET matrac

ESET matrac

Kvalitný sendvičový matrac s jadrom tvoreným zónovým sendvičom SONNOCEL peny veľkej hustoty s výborne elastickou tzv. studenou SONNOCEL penou na povrchu, ktorá zaisťuje ideálnu polohu chrbtice v priebehu spánku.

Na objednávku
od 291,- €
Tip Doprava zadarmoFENIX matrac

FENIX matrac

Sonnocel, ktorý tvorí základ ortopedického matraca sa vyznačuje vynikajúcimi anatomickými a ortopedickými vlastnosťami. Napomáha správnemu fungovaniu krvného obehu, nervového systému a ostatných orgánov.

Na objednávku
od 199,- €
Nové Doprava zadarmoMatrac EcoDREAM

Matrac EcoDREAM

Matrac EcoDream je určený pre občasné používanie (chaty, internáty, ubytovacie zariadenia) ako aj bežné používanie (hlavne pre deti).

Skladom
od 128,- €
Tip Doprava zadarmoMERCURY matrac

MERCURY matrac

Kvalitný matrac, ktorého základ jadra tvorí kombinácia vrstiev „SONNOCELu 30“ a „SONNOCELu 35“, ktorá spôsobuje rýchly návrat do pôvodnej polohy.

Na objednávku
od 189,- €
Tip Doprava zadarmoPLUTO matrac

PLUTO matrac

Luxusný 3-zónový ortopedický matrac s nosnou vrstvou „SONNOCELu visco memory“ s hrúbkou 4 cm, ktorá spôsobuje efekt  postupného návratu do pôvodnej polohy. 

Na objednávku
od 245,- €
Tip Doprava zadarmoPTAH NEW matrac

PTAH NEW matrac

Kvalitný ortopedický matrac sendvičového typu. Kombinácia jednej vrstvy špeciálnej peny Sonnocel a pamäťovej peny Sonnocel VISCO MEMORY vysokej 2 cm napomáha uvoľňovať a zrelaxovať chrbticu, svaly a šľachy. 

Na objednávku
od 195,- €
Tip Doprava zadarmoSATURN matrac

SATURN matrac

Ortopedický matrac na bežné používanie, ktorý sa dokáže perfektne prispôsobiť Vášmu telu. Počas spánku udržuje chrbticu v prirodzenej polohe.

Na objednávku
od 114,- €
Tip Doprava zadarmoSIRIUS matrac

SIRIUS matrac

Sonnocel, ktorý tvorí základ ortopedického matraca sa vyznačuje vynikajúcimi anatomickými a ortopedickými vlastnosťami.

Na objednávku
od 145,- €
Tip Doprava zadarmoURANUS matrac

URANUS matrac

Luxusný ortopedický matrac s 3 anatomickými zónami. Jadro tvorí kombinácia pien SONNOCELu 30, 35, 40 (zosilnená v oblasti bedier)  s nosnou vrstvou 7-zónovo profilovanej peny„SONNOCEL visco memory“ s hrúbkou 3 cm, ktorá optimalizuje svoju tuhosť podľa  absorbovaného tepla.

Na objednávku
od 295,- €
Tip Doprava zadarmoVENUS  matrac

VENUS matrac

Ortopedický matrac vhodný pre všetky vekové skupiny.

Na objednávku
od 245,- €
Na stranu: produktov.
Copyright 2017 - 2021 © Didatex.sk