Ako nakupovať?

Úvod InfoAko nakupovať?

Vítame Vás na našej stránke Didatex.sk

 

Ako ste si mohli všimnúť, náš e-shop sa v mnohom neliší od ostatných e-shopov s ktorými sa bežne stretávate na internete. V princípe môžeme povedať, že spôsob nakupovania je rovnaký, ako v ostatných e-shopoch. Pre lepšie pochopenie niektorých pojmov sme vám pripravili krátke vysvetlenie niektorých označení s ktorými sa stretnete v našom e-shope.

 

 

 

    AKCIA -

pri tomto označení produktu sa jedná o tovar, ktorý vám ponúkame v akcii za cenu, ktorá môže byť napríklad časovo obmedzená, alebo sme tento tovar získali za výhodných podmienok a chceme Vám ho ponúknuť v tej najlepšej cene.

 

 

 

 

 

 

 

   NOVÉ -

označenie tovaru týmto štítkom v našom e-shope, znamená jednoducho to, že  sa jedná o tovar, ktorý je novinka v našej ponuke

 

 

 

 

 

 

 

 

   TIP -

jedná sa o tovar, ktorý podľa nás spĺňa tie najlepšie podmienky k jeho kúpe, či už kvalitou, cenou, alebo spracovaním.V podstate je to naše odporúčanie, ktoré vám môže pomôcť pri výbere tvaru v pomere cena/kvalita

 

 

 

 

 

 

 

  ZĽAVA -

tovar označený týmto štítkom v našej ponuke je tovar ktorý je vo výpredaji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  DOPRAVA ZADARMO -

tento štítok označuje tovar, pri kúpe ktorého je pre vás ako zákazníka uplatnená automaticky doprava zadarmo na celú objednávku.

 

 

 

 

 

 

 

V našom e-shope sa pri jednotlivých produktoch môžete stretnúť aj s tovarom, ktorý predávame, resp. vyrábame v niekoľkých variantách. K označeniu "tovar skladom" nie je v podstate čo povedať, jedná sa o tovar, ktorý máme skladom a je ihneď k odberu.

 

tovar označený týmto textom "ušité za 2-3dni", pre vás ako zákazníka označuje to,resp oznamuje vám to, že tento tovar po vašom objednaní vyrobíme v stanovenom termíne. Znamená to v skratke to, že ak si objednáte takto označený tovar,tak tento tovar na základe vašej objednávky vyrobíme a následne vám odošleme.Je to dané tým, že v našom e-shope predávame produkty, ktoré fyzicky vyrábame na Slovensku a špecificky na požiadanie zákazníka.

 

 

Toto sú v skratke vysvetlené základné pojmy. V prípade, že máte akékoľvek otázky ohľadom nakupovania v našom e-shope, neváhajte a kontaktujte nás  emailom   a my vám zodpovieme radi vaše otázky.

 

A nezabudnite,  v prípade, že sa ako zákazník u nás v našom e-shope zaregistrujete, tak ako registrovaný zákazník nakupujete stále so ZĽAVOU 5% V KAŽDOM VAŠOM NÁKUPE !!!

Copyright 2017 - 2022 © Didatex.sk